Přijímací řízení

Termíny a výsledky

 

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov otevírá 2. kolo přijímacího řízení do oborů vzdělání: Ekonomika a podnikání, Autotronik, Strojní mechanik, Obráběč kovů, Truhlář, Podkovář a zemědělský kovář, Kuchař-číšník, Stravovací a ubytovací služby, Opravářské práce, nástavbové studium Podnikání. JIŽ BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK i do maturitních oborů.

Dále nabízíme absolventům učebních či maturitních oborů ve zkrácené formě jednoleté studium AUTOMECHANIK-PROFESIONÁLNÍ ŘIDIČ nebo KAROSÁŘ.

Informace: Mgr. Iveta Kováříková, tel. 601 383 159, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termíny a výsledky
   
Odevzdání přihlášek pro obor Umělecký kovář a zámečník; pasíř
Odevzdání přihlášek pro ostatní obory
30. 11. 2018
1. 3. 2019
Talentové zkoušky oboru
Umělecký kovář a zámečník; pasíř
3. a 4. 1. 2019
Přijímací zkoušky pro obor Ekonomika a podnikání, Autotronik, Mechanizace a služby, Podnikání, Technické lyceum
(termíny pro centrálně zadávané testy jednotných zkoušek pro čtyřleté obory vzdělání a nástavbové studium - stanoveno podle § 60c odst. 1 školského zákona)
 
Vydávání rozhodnutí pro obory vzdělání s výučním listem  

Výsledky přijímacího řízení:

 

 Na tomto odkaze zadá uchazeč své příjmení a rodné číslo a budou mu zpřístupněna zadání didaktických testů, které konal, včetně fotokopie testů doplněné o klíč správného řešení. 

 

Poučení o odevzdání zápisového lístku

Svůj úmysl vzdělávat se na Střední škole dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace ve výše uvedeném oboru vzdělání musíte potvrdit doručením zápisového lístku řediteli školy do 10 pracovních dnů ode dne, kdy byl výsledek vyhlášen, a to zveřejněním seznamu přijatých uchazečů (§60 odst. 6 školského zákona). Zápisový lístek nepředkládají uchazeči, kteří podávají přihlášku do nástavbového a zkráceného studia konaného podle § 83 až 85 školského zákona.

 

Zadání a klíč správných řešení pokusného ověřování přijímací zkoušky pro obory vzdělání s maturitní zkouškou jsou umístněny na www.cermat.cz.

 

Ing. Jiří Psota, v.r.

ředitel školy