Kopaná hoši a dívky


Koncem února se konala okresní kola ve fotbale hochů i dívek ve Znojmě.
Dne 26. 2. soupeřili ve fotbale hoši. Účastnilo se 8 týmů a naše družstvo se umístilo na krásné 4. místě.
O den později 27. 2. proběhl turnaj pro děvčata. Účastnilo se 5 týmů a naše dívky obsadily 4.místo, stejně jako hoši.

www2

Florbal hoši


Dne 1. 3. se ve sportovní hale ve Znojmě se konal florbalový turnaj hochů. Zúčastnilo se ho 8 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Naše družstvo skončilo ve své skupině na 3. místě, a proto jsme do závěrečných bojů o první místa nepostoupili. Konečné umístění bylo družstva, která vypadla 5. - 8. místo.

fotky škola 158

Školní kolo ve florbale hoši

V předvelikonočních čase se dne 28.3. uskutečnilo školní kolo ve florbale hochů. Celkem se zúčastnilo 12 družstev z jednotlivých tříd. Družstva byla rozdělena do 3 skupin po 4. Hrálo se systémem 4+1. Každý zápas trval 12 min. Zápasy byly velmi vyrovnané a zajímavé. Do konečného boje o pořadí postoupily pouze nejlepší týmy z každé skupiny – 1.AE, 2.OS, 3.TK.


Pořadí:
1. 3.TK
2. 1. AE
3. 2. OS
4. 3. AM
5. 1. NS
6. 3. MO
7. 1. ZMO
8. Kuchaři
9. 2. MO
10. 1. MO
11. 2. AE
12. 2. TK

Nejlepší střelec: Vojtěch Bis 1. AE 9 gólů
Nejlepší brankář: Ladislav Vyhnalík 2. MO

Věra 1 225

Juniorský maraton
Dne 16. 4. se konal v Brně v Parku Lužánky již 22. ročník juniorského maratonu pod záštitou MŠMT, MZ, Evropské komise, ČAS, 13 krajů, 14 měst. Akci provází mediální kampaň, jejímž cílem je podporovat kladný vztah mládeže ke sportu, zdravý životní styl, týmového ducha a preventivně působit proti užívání návykových látek.
Maraton je štafetový závod pro 10 - členný tým, z toho musí být 3 dívky. Každý člen musí uběhnout 4,2 km. Záštitu nad akcí převzal hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek a primátor města Brno Ing. Petr Vokřál.
Závodu se účastnilo 15 středních škol. Naše družstvo po urputném boji získalo 14 místo.

www

 

 

Kopaná hoši a dívky

Koncem února se konala okresní kola ve fotbale hochů i dívek ve Znojmě.

Dne 26. 2. soupeřili ve fotbale hoši. Účastnilo se 8 týmů a naše družstvo se umístilo na krásné 4. místě.

O den později 27. 2. proběhl turnaj pro děvčata. Účastnilo se 5 týmů a naše dívky obsadily 4.místo, stejně jako hoši.